Львівщина в очікуванні туристів та інвесторів з Ізраїлю

Днями для представників туристичних агенцій та журналістів з Ізраїлю завершився промоційний тур Львівщиною. З іноземними гостями зустрівся голова Львівської ОДА Олег Синютка, аби почути їхні враження від побаченого.

«Для нас дуже важливо, щоб у період збройного протистояння люди відчували і розуміли, що наша країна розвивається, незважаючи на ні що. Я би дуже хотів, щоб туристи, котрі приїздять на Львівщину, були впевнені у власній безпеці», – зазначив під час спілкування керівник області.

Як наголосив голова ОДА, сьогодні популяризація регіону закордоном та залучення інвестицій – це чи не основне завдання обласної влади.

За словами гостей з Ізраїлю, Львівщина відкрилась для них зовсім по-іншому. Особливо вражаючим, на їх думку, є значна історично-архітектурна спадщина, надзвичайні можливості для оздоровлення, зокрема потужні лікувально-оздоровчі курорти, а також мальовничі місця для відпочинку та зеленого туризму. На переконання іноземців, збільшенню туристичного потоку значно сприятиме й відкриття нового авіарейсу Львів-Тель-Авів, який запрацює вже у травні.

Загалом представники ЗМІ і турагенцій Ізраїлю зобов’язались провести потужну промокампанію регіону. Тому вже невдовзі на Львівщині варто очікувати іноземних туристів та бізнесменів.

«Наша область цікавить ізраїльтян не лише у плані ностальгічного туризму, а й своїми можливостями для лікування, завдяки мінеральним водам. Тому ми очікуємо, що після  презентації Львівщини регіональні підприємці, готельєри, ресторатори отримають додаткові доходи», – прокоментував свої враження від спілкування Олег Синютка.

Окремо зазначимо, що серед організаторів прес-туру – Львівська облдержадміністрація та міська рада, за сприяння Міжнародних авіаліній України. Партерами також виступили ряд готельних та відпочинкових комплексів, зокрема «Вежа Ведмежа», «Шале Грааль», готель «Супутник» та інші.

Нагадаємо, що представники провідних мас-медіа і туристичних агенцій Ізраїлю перебували на Львівщині упродовж трьох днів, 17-19 квітня. В рамках промо-туру гості із Близького Сходу ознайомились із туристичним потенціалом області, а також пам’ятками єврейської історії та культури.

Зокрема, вони відвідали Дрогобич, де народився видатний письменник та художник Бруно Шульц, оглянули меморіальний музей, хоральну синагогу та дерев’яну церкву Св.Юра. Також журналісти та туроператори відвідали місто Трускавець, де їм презентували можливості найкращих лікувально-оздоровчих курортів Львівщини.

Окрім цього, ізраїльські гості оглянули привабливі краєвиди та туристичні можливості Сколівського району. В рамках прес-туру вони побували з екскурсією у місті Жовква, а також в одному з найстаріших міст України – Белзі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*