Львівщина – в лідерах з економії бюджетних коштів

Загалом завдяки системі електронних закупівель «Prozorro» починаючи з 2016 року на Львівщині зекономили майже 3 млрд гривень. Про це сьогодні, 21 серпня, розповів директор департаменту економічної політики Роман Филипів.

Відтак, Львівщина увійшла у трійку лідерів серед регіонів України. Високі показники також демонструють Київська та Дніпропетровська області.

«Мобілізуючи доходи і державного, і місцевого бюджетів, ви повинні розуміти, що політика раціонального використання коштів є надзвичайно важливою. У цьому контексті система «Prozorro» – це крок уперед в політиці державних закупівель. За два роки функціонування цієї системи лише розпорядники бюджетних коштів Львівщини зекономили на електронних закупівлях майже 3 млдр гривень», – наголосив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Окрім того, він додав, що ініціатива, яка є у Львівській області стосовно проведення допорогових закупівель у системі «Prozorro» дала економію у понад 280 млн гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*