Львівщина урочисто зустріла учасників Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну»

3 вересня на площі перед пам’ятником Іванові Франкові відбулася урочиста церемонія зустрічі учасників VIІІ Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну» – про це повідомила заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

Учасників Всеукраїнської велоестафети вітали  начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Юрій Майборода, президент обласної федерації велоспорту Львівщини Юрій Моравецький, Олімпійський чемпіон 2008 року з кульової стрільби Олександр Петрів, тренер олімпійської національної збірної команди з велоспорту на Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні львів’янин Орест Тичко та ін.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода урочисто передав Прапор Львівської області капітанові команди велосипедистів Львівщини, майстрові спорту Андрієві Каргуту.

Також свої мистецькі виступи подарували учасникам урочистого дійства студентка Львівського державного училища культури і мистецтв Наталія Султан, танцюристи львівського клубу спортивного танцю «Аеліта» (керівник Юрій Прочко) та духовий оркестр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (керівник Богдан Кладько).

Проміжний старт Всеукраїнської велоестафети у місті Львові відбудеться сьогодні, 4 вересня. Спортсмени вирушать через Жовківський, Кам’янка-Бузький та Радехівський  райони до межі Волинської  області.

Нагадаємо, на проміжний фініш до Львова прибули понад 70 учасників, які представляють команди Хмельницької, Тернопільської, Вінницької, Чернівецької, Івано-Франківської та  Закарпатської областей.

На Латерському перевалі, (межа Закарпатської та Львівської областей), до учасників західного напрямку одного з найбільших європейських аматорських велопробігів долучилася команда велосипедистів Львівщини.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*