Львівщина у трійці лідерів із реалізації програми «Доступні ліки»

Львівська область входить у трійку лідерів із реалізації програми «Доступні ліки». Зокрема із квітня минулого року, відколи почала працювати програма, на Львівщині отримали рецепти на «Доступні ліки» понад 530 тисяч мешканців. Про це інформують у Міністерстві охорони здоров’я України.

Разом із Львівщиною найбільшою популярністю програма користується у Дніпропетровській та Харківській областях.

Загалом з квітня 2017  року вже понад 6,6 мільйонів українців скористалися програмою «Доступні ліки» та отримали  ліки за понад 26,5 мільйонами рецептів.

Сьогодні за програмою можна отримати 261 препарат, з них 59 – повністю безоплатно. 202 препарати українці можуть отримати в аптеці з незначною доплатою. В середньому ця доплата становить близько 30% від вартості препарату.

Як інформують у Міністерстві у затвердженому Урядом бюджеті на 2019 рік вже закладено 1 млрд грн на програму «Доступні ліки». Також у планах Міністерства оновлення механізмів роботи програми. Передусім, щоб пацієнти могли також отримувати рецепти у своїх лікарів, що працюють у приватних закладах або здійснюють свою діяльність, як ФОП – у наступному році адміністрування програми буде передано до Національної служби здоров’я. Оновлення програми також передбачає обов’язкове запровадження електронного рецепту.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*