Львівщина та Угорщина планують співпрацювати в галузі економіки

Про двосторонню співпрацю у культурній, гуманітарній та економічній сфері йшлося у середу, 10 лютого, під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з Генеральним консулом Угорської Республіки у м. Ужгород Йожефом Бугайлом.

Передусім Олег Синютка привітав Йожефа Бугайла з офіційним вступом на посаду Генерального консула Угорської Республіки в Ужгороді. Відзначивши при цьому, що між Угорщиною та Львівщиною налагоджена активна співпраця.

“Ми маємо надзвичайно добрі стосунки з Генеральним консульством Угорщини і я сподіваюся, що Ваше призначення стане ще одним позитивним імпульсом  у нашій співпраці. Запорукою такої доброї роботи є те, що у нас на Львівщині активно працює почесний консул Угорщини, яка докладає чималих зусиль для налагодження українсько-угорської співпраці”,- зазначив керівник області.

Олег Синютка також наголосив, що слід налагодити тісніші взаємини в економічній сфері.

У свою чергу Йожеф Бугайла  повідомив, що невдовзі в Ужгороді розпочне роботу аташе з питань зовнішньої економічної співпраці, що стане поштовхом для розвитку саме економічних зв’язків.

“Ми запрошуємо аташе з візитом першою відвідати нашу область. Ми представимо потенціал Львівщини та готові надати конкретні пропозиції для інвестицій, – запропонував Олег Синютка. – Важливо те, що в країну, яка зараз воює за свою незалежність залучаються нові інвестиції. Ми це бачимо на прикладі Львівщини, куди приходять потужні іноземні  компанії”.

Окрім цього, сторони домовилися організувати прес-тур для журналістів обох держав. Також керівник області запросив творчі колективи Угорщини взяти участь у міжнародних культурних заходах на Львівщині.

Водночас очільник Львівської ОДА висловив вдячність угорській стороні за допомогу у період протистояння російській агресії.

“Угорщина повинна підтримувати європейські прагнення України. Наша держава і надалі допомагатиме українцям зберегти свою територіальну цілісність”, – сказав Йожеф Бугайла.  Водночас він розповів, що торік в Угорщині  перебували на лікуванні українські військові, а також  відпочивали  діти учасників АТО. Минулоріч  в Угорщині побувало  близько 700 дітей учасників АТО, в тому числі  96 дітей зі Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*