Львівщина та Королівство Данія поглиблюватимуть співпрацю

Сьогодні, 11 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та голова Львівської облради Олександр Ганущин зустрілися із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Данія в Україні Рубенсом Медсеном.

Сторони обговорили питання двосторонніх відносин у економічній, торгівельній, освітній та культурній сферах.

Олег Синютка подякував в особі Рубена Медсена Королівству Данії за створення сприятливого діалогу між Львівською областю та данськими інвесторами, а також попросив Посла про сприяння у навчанні українських фахівців різних сфер.

Під час зустрічі голова Львівської ОДА ознайомив Посла із останніми здобутками Львівщини у сфері енергозбереження та пообіцяв забезпечити сприяння і повний супровід тим данським компаніям, що зацікавлені у розвитку сонячних та вітрових електростанцій на території нашої області.

«Львівщина може запропонувати данському бізнесу не лише розвиток в аграрному секторі та харчопереробній промисловості. На Львівщині не останню роль відіграє туристична сфера та сектор рекреації. А розвиток нашої інфраструктури свідчить про те, що туристичний потік зростатиме. Тож, залучення данських інвестицій до цього сектору економіки – це величезний крок у поглибленні співпраці», – зауважив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні Рубен Медсен підтримав пропозицію Олега Синютки щодо співпраці у туристичній сфери, зауваживши, що Львівщина заслуговує на те, аби мати позитивний образ у Європі як безпечного та перспективного регіону.

На завершення розмови Посла запросили на “День місцевого самоврядування” та ІІІ Форум місцевого розвитку.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*