Львівщина та Хорватія поглиблюватимуть економічну та культурну співпрацю

Про це сьогодні, 30 вересня, домовились голова Львівської ОДА Олег Синютка та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч.

На початку зустрічі керівник області висловив вдячність за підтримку України хорватському  народу.

“Дозвольте висловити захоплення Вашою особистою позицією. Оскільки, коли Хорватія виборювала незалежність, ви  пішли захищати свою  землю,  тому,  як ніхто інший,  сьогодні розумієте наш народ”, – сказав Олег Синютка.

Так, під час зустрічі сторони домовились про активізацію співпраці у сфері історичної спадщини, адже на Львівщині розташована історична пам’ятка – залишки столиці  давньої слов’янської держави Білих Хорватів.

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч наголосив на важливості співпраці та залученні фахівців із Львівщини, зокрема, у туристичну сферу Хорватії. А також уточнив, що у межах візиту делегація із Хорватії зустрічатиметься із студентами львівських вишів аби розповісти про перспективи працевлаштування у цій країні.

Окрім того, Олег Синютка висловив сподівання на налагодження тісніших економічних зв’язків між країнами, зокрема у аграрній сфері. Так перспективним напрямком є імпорт в Україну вин із Хорватії.

Також представники делегації із Хорватії наголосили на важливості тристоронньої співпраці України, Хорватії та Польщі на базі окремих областей воєводств. Це дозволить спільно брати участь у великих європейських проектах та грантах.

Олег Синютка також запросив відомі колективи із Хорватії брати участь у численних фестивалях, які відбуваються на Львівщині.

За словами Надзвичайного і Повноважного Посола Республіки Хорватія в Україні Томіслава Відошевіча, уже незабаром вийде друком хорватсько-український словник. У свою чергу очільник області висловив готовність підтримати таку ініціативу.

Нагадаємо, зараз на Львівщині у межах фестивалю хорватської культури перебуває делегація на чолі з Томіславом Відошевічем.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*