Львівщина створила маленьке економічне диво, – Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку

Про це сьогодні, 12 листопад, розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку.

«Ситуація у 2018 році значно відрізняється від 2014 року. Ми досягли за рахунок об’єднаних зусиль, від ОТГ до громадських організацій. Ця синергія дала можливість створити маленьке економічне диво, яке свого часу опишуть в підручниках з економіки. Львівщина має особливу відповідальність для демонстрації значних зрушень  та можливостей, що сталися в країні після Революції Гідності. В контексті децентралізації ми залучили 2117 різних об’єктів майже в усіх селах та містах. Кожна громада може ефективно використовувати свої кошти та можливості», – наголосив Олег Синютка.

Очільник Львівщини також наголосив, що подібний досвід в межах співпраці із Луганською областю, вдалось передати і на схід України.

За словами Олега Синютки, секрет успішного розвитку області полягав не лише в економічних показниках.

«Наприкінці 2014 – на початку 2015 років в казні області, як і у держбюджеті було порожньо. Рівень боргів вимірювався мільйонами, і це був пункт, з якого ми стартували. Але ми на Львівщині змогли налагодити єдність роботи двох гілок влади, в результаті чого вдалось напрацювати стратегію розвитк», – зазначив Олег Синютка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*