Львівщина стала лідером за кількістю пацієнтів, які одужали від коронавірусу

Сьогодні Львівщина стала лідером серед областей України за кількістю пацієнтів, які одужали від коронавірусу за добу. Їх – 2405. Загалом від початку епідемії COVID – 19 побороли недугу 18 тисяч 600 мешканців області.

Про це розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Приємно бачити, що сьогодні в області кількість осіб, які одужали, в декілька разів перевищила кількість захворілих: 2405 і 356 відповідно. Одужання пацієнтів для нас пріоритет. Ми продовжуємо й надалі вести боротьбу з короновірусною хворобою. Зараз у всіх закладах, що лікують ковідних пацієнтів, триває робота з розширення кисневої мережі. Збільшення кисневих точок надалі пришвидшить одужання пацієнтів»,- зазначив Орест Чемерис.

Також знизились показники захворюваності на коронавірус і серед медичних працівників області.

«Загалом на коронавірус захворіли приблизно 2800 працівників медичної галузі області. Це і медики, і немедичний персонал лікарень Львівщини. Приблизно 2400 вже одужали. За останні місяці кількість захворілих медиків є значно нижчою, аніж на початку пандемії»,-  зазначив Орест Чемерис.

Нагадаємо, за останню добу в області провели 2554 ПЛР-досліджень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*