Львівщина співпрацюватиме з Любуським воєводством Республіки Польща

2 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з польською делегацією на чолі з маршалком Любуського воєводства Республіки Польща Єльжбєтою Анною Поляк. Гості з Польщі прибули до Львова на відкриття V польсько-українського “Фестивалю Партнерства”, який триватиме упродовж 2-4 вересня.

У ході зустрічі сторони обговорили потенційні вектори співпраці та обміну досвідом у реформуванні галузі охорони здоров`я, у процесах децентралізації, в ІТ-індустрії та туристичній галузі.

Говорячи про так званий “Ностальгічний туризм”, Олег Синютка  наголосив: “Ми поважаємо пам`ять тих людей, коріння яких тягнеться з Львівщини. І будь-яка людина, яка хотіла би побувати тут, відвідати ті землі, де народилися їхні предки, для нас буде – великим гостем”.

Крім того, голова ЛОДА запропонував організувати для польських журналістів прес-тур для промоції Львівщини серед мешканців Любуського воєводства.

“Сьогодні дуже важливо спільно боротися за цінності, які є в наших державах. І коли щось штучно хочуть підкинути між нашими народами, то це робиться тільки для того, щоб послабити і Україну, і Польщу. Мусимо про це пам’ятати і бути мудрішими”, – резюмував очільник області.

Слід зауважити, що Єльжбєта Анна Поляк протягом фестивальних днів планує зустрітися зі співвітчизниками та побувати на будівництві Польського дому у Львові.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*