Львівщина співпрацюватиме із ОБСЄ в питанні протидії торгівлі людьми

Сьогодні, 30 травня, голова облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся зі Спеціальним представником і координатором з питань боротьби з торгівлею людьми Організації з безпеки та співробітництва в Європі Мадіною Джарбуссиновою.

В межах зустрічі сторони порушили питання щодо шляхів співпраці української влади з ОБСЄ в питаннях боротьби з торгівлею людьми.

«Питання запобігання торгівлі людьми – важлива складова діяльності української влади. Те, що відбувається на окупованій території, має бути засуджено усім цивілізованим співтовариством. Інший ракурс проблематики – трудова експлуатація. Це питання перебуває в постійному полі зору тут, на Львівщині. Тож розуміння проблеми та спільна робота із місією ОБСЄ обов’язково дасть позитивні результати», – наголосив Олег Синютка.

Під час розмови Мадіна Джарбуссинова ознайомила очільника області із векторами роботи спостерігачів та наголосила на необхідності підвищувати обізнаність громадян та фахівців у протидії торгівлі людьми у будь-яких проявах.

«Протидія торгівлі людьми – це глобальна справа. У цьому контексті важливо збільшити кількість та якість тренінгів, навчання та обміну досвідом між фахівцями, а також якомога більше поширювати інформацію серед населення щодо можливих ризиків», – наголосила Мадіна Джарбуссинова.

Окрім того, сторони обмінялися думками щодо відповідальності бізнесу у протидії торгівлі людьми та спільного моніторингу діяльності кадрових агентств, які пропонують громадянам Львівщини роботу за кордоном.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*