Львівщина співпрацюватиме із литовськими експертами у проекті «Досвід Литви для України – нові можливості співпраці з ЄС»

Сьогодні, 26 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із литовськими експертами проекту «Досвід Литви для України – нові можливості співпраці з ЄС», аби узгодити напрями подальшої співпраці.

Очільник області подякував гостям за підтримку України у її боротьбі за територіальну цілісність та висловив сподівання  на можливість результативної співпраці.

«Наші країни разом здобули незалежність і, на щастя, Литва почала динамічно розвиватись, що особливо відчувається у рівні життя громадян.  Саме тому ваш досвід для нас є важливим. Ми розуміємо: якщо Литва змогла набрати обертів у розвитку економіки, то й Україна зможе. Ми налаштовані на довготривалу співпрацю», – наголосив Олег Синютка.

Литовські експерти, зі свого боку, ознайомили голову Львівської ОДА із проектом та зазначили, що мають намір наступного року втілити його на території Львівщини.

«Литва теж свого часу починала вчитись у закордонних фахівців. З часом наші люди вийшли на певний рівень, і у нас почали з’являтися експерти міжнародного класу. На Львівщині є величезним потенціал розвитку, тож залучати кошти Євросоюзу, написавши грамотні проекти, можна у різних галузях. Перш за все треба визначити пріоритетні для регіону напрями і тоді напрацювати механізми їх втілення», – розповів керівник проекту «Досвід Литви для України – нові можливості співпраці з ЄС» Йонас Стравінскас.

В межах зустрічі порушили питання розвитку на Львівщині туристичної сфери, альтернативної енергетики, галузі харчової переробки, транспортної інфраструктури та професійно-технічної освіти.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*