«Львівщина сьогодні – добрий майданчик для введення інновацій», – Олег Синютка урочисто відкрив аграрну панель Міжнародного економічного форуму

У Львові стартував другий день Міжнародного економічного форуму. Сьогодні на різних локаціях працюють 6 тематичних панелей.

Секцію агропромислового комплексу урочисто відкрив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Контроль, якість , професійний підхід повинні забезпечити виготовлення якісної продукції. Львівщина сьогодні – добрий майданчик для введення інновацій у аграрному комплексі. Ми переходимо на стандарти Європейського Союзу, де найбільший ринок і найвища купівельна спроможнісь. Ми впроваджуємо нові технології. Від часу скадних рішень і непопулярних реформ  впевнено переходимо до періоду зростання. Дуже важливо, що ми збільшуємо об’єм внутрішнього ринку, забезпечуючи вищу купівельну спроможність», – наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

У межах секції АПК також відбудеться панельні дискусії, під час яких обговорюватимуть державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження та здорове харчування як систему формування здоров’я нації.

Окрім того, відкриють виставки “Бізнес – мистецтво” та “Історія мистецтва: взаємопроникнення західного та українського мистецтва”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*