Львівщина – серед перших областей в Україні, що отримає свій символ та гасло

Представників громадськості запрошують долучитися до створення гасла та логотипу для Львівської області.

 Про це повідомили у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації.

Як зазначили у департаменті, гасло та бренд області сприятиме позиціюванню території як в Україні, так і за кордоном,  а також – залученню інвестицій,  і розвитку туристичного, інвестиційного та зовнішньоекономічного іміджу Львівщини.

Впродовж місяця мешканці області можуть долучатися до формування технічного завдання – вимог до розробки символу та гасла Львівщини. А також можуть визначити який образ потрібно закласти у логотип – ілюстрацію чи абстракцію, яким кольорам віддати перевагу та яке гасло обрати.

Після цього Львівська ОДА проведе закупівлю послуги зі створення символу Львівщини через систему електронних закупівель Prozorro – в аукціоні переможцем стане та компанія, яка запропонує найнижчу ціну та пройде усі кваліфікаційні умови.

Свої ідеї варто надсилати на електронну пошту promotion.loda@gmail.com, у темі вказавши “Львівщина”, до 28 лютого 2017 року.

До слова, Львівщина має шанс стати однією з перших областей в Україні, що  отримає свій унікальний символ та гасло.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*