Львівщина – серед областей-лідерів із залучення інвестицій, – Олег Синютка

Про це сьогодні, 20 березня, під час звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області у 2017 році повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Якщо говорити про інвестиції та виробництво, то у нас є добрий показник надходження іноземних інвестицій на загальноукраїнському рівні, де Львівська область входить у п’ятірку найкращих областей», – зазначив Олег Синютка.

Минулоріч в регіоні відкрили понад 80 нових виробничих потужностей.

Найбільші з них – ТзОВ «Бадер-Аунде Україна», ТзОВ «Електроконтакт», КрагелюндФеніче Холдинг АпС, ТзОВ «Галіція Грінері», ТзОВ «Карпатський вітер», ТзОВ «Ліг Агро»,  Бистрицьке газове родовище.

Відтак, в області створили понад 8 тисяч робочих місць.

Сума залучених інвестицій  у нововідкриті потужності склала понад 150 млн доларів. Прямі іноземні інвестиції залучені в область – 52, 4 млн доларів.

Минулоріч у відкриття об’єктів альтернативної енергетики інвестували 60 млн доларів.

Серед відкритих об’єктів альтернативної енергетики – СЕС «Озерна» потужністю 9,9 МВт, ВЕС «Старий Самбір-2» – 20,7 МВт, СЕС «Лео-Солар-Енерджі» – 1 МВт, СЕС «Синтез Солар» – 1,44 МВт, СЕС «Терновиця» 2 та 4 – 5, 9 МВт. Окрім того в області запрацювали 105 дахових СЕС – 1,4 МВт.

Свою роботу продовжив офіс супроводу інвестора, який у 2017 році здійснював постійний супровід понад 400 інвестиційних проектів, база інвестиційних об’єктів складала понад 700 земельних ділянок та площ, на яких раніше розташовувались промислові та інші споруди.

«Дуже правильним є супровід інвестиційних проектів, який працює у Львівській ОДА. Станом на 1 березня у нас на супроводі є 502 інвестиційних проекти. Ту динаміку, яку ми взяли минулого року – кожного тижня  вводили в дію по два нових виробництва, – цілком реально не лише продовжити у 2018 році, але й зберегти у 2019 році», – додав Олег Синютка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*