Львівщина розширюватиме співпрацю із Китаєм у туристичній галузі

У межах зустрічі очільник області ознайомив гостей із пріоритетами у роботі та можливостями, що є на Львівщині для подальшого співробітництва.

«Ми зацікавлені у розширенні географії експорту товарів, що вироблять на Львівщині, зокрема продовольчої групи. Чимало компаній, що працюють і виготовляють свою продукцію на території Львівської області, прагнуть вийти на китайський ринок. Окрім того, можливості для іноземного бізнесу інвестувати кошти у нові виробництва надзвичайно широку: від будівництва доріг до складального виробництва», – наголосив Олег Синютка.

Представники китайської делегації, своєю чергою, відзначили високий рівень туристичного потенціалу Львівщини та наголосили на потребі створення спільної стратегії у налагодженні туристичних потоків у сфері оздоровчого туризму.

«Львівщина має надзвичайний потенціал у туристичній галузі, тому ми шукаємо варіанти розвитку нашої співпраці саме з туристичного напряму. Ті потужні кліматичні та бальнеологічні ресурси, що присутні на території Львівської області, обов’язково потрібно використати. Екологічна ситуація у Китаї зараз сприятиме тому, що китайські туристи відвідуватимуть Львівщину все частіше», – зазначила голова правління компанії Ючен Їву Інтернешнл Трейдінг Сіті Девелопмент провінції Хунань КНР Іянг Венхао.

Під час зустрічі окреслили також можливі напрями співпраці у культурній, освітній та гастрономічній галузях.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*