Львівщина розширює співпрацю із країнами Вишеградської четвірки

Сьогодні, 2 жовтня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із  Надзвичайними і Повноважними Послами країн Вишеградської групи.

Представники Угорщини, Словацької Республіки, Чеської Республіки та Републіки Польща перебувають на Львівщині із візитом з метою обговорення потенційних напрямів співробітництва з нашим регіоном.

Голова Львіської ОДА Олег Синютка подякував в особі гостей владі та народам країн Вишеградської четвірки за постійну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

Посли підтвердили підтримку України на шляху до євроінтеграції та підкреслили важливість реалізації спільних проектів у межах співробітництва як України із Вишеградською четвіркою, так і на двосторонньому рівні.

Представники делегації наголосили на високому рівні співпраці та висловили сподівання на інтенсифікацію взаємодії з Львівською областю.

В ході зустрічі Олег Синютка ознайомив Послів із досягненнями Львівщини в економічній сфері та запросив поважних гостей на Міжнародний економічний форум, що відбудеться наприкінці жовтня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*