Львівщина – п’ята в Україні за кількістю початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

thumb_27041_news_m

Сьогодні Львівська область займає п’яте місце в Україні за кількістю початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та третє місце за кількістю дітей, які навчаються у цих закладах, – про це 11 вересня під час розширеної  наради з питань мистецької освіти області (сучасні реалії, виклики та перспективи) повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ОДА Наталія Гамкало.

За її словами, у Львівській області діють 2 вищі мистецькі навчальні заклади із статусом національний – це Львівська національна академія мистецтв та Львівська національна музична академія ім. М.Лисенка, 5 вищих навчальних закладів I і II рівнів акредитації, 74 початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади та Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С.Крушельницької.

«Із загальної кількості початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів у Львівській області діють: 41 музична, 27 шкіл мистецтв, 2 хорові, 2 художні, 1 хореографічна, 1 школа декоративно-ужиткового мистецтва. 7 шкіл та 17 філій розташовані у сільській місцевості», – зазначила Н.Гамкало.

Під час розширеної наради учасники обговорили питання специфіки діяльності вищих навчальних закладів культури і мистецтва та початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, мережі, кадрового потенціалу, освітньо-соціальних стандартів та фінансового забезпечення, а також результатів вступної кампанії до ВНЗ та початкових мистецьких закладів Львівщини  на 2014-2015 навчальні роки.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*