Львівщина – приваблива область для розвитку альтернативної енергетики, – Тарас Федак

Сьогодні, 21 серпня, відбувається громадське обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року. У його межах триває експертна дискусія “Реалізація Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року. Досягнення та перспективи”. У межах дискусії порушили питання того, що необхідно зробити для покращення інвестиційного клімату в області.

Відтак, директор з розвитку ТОВ «Еко-оптіма» Тарас Федак звернув увагу присутніх на тому, що енергетика є невід’ємною частиною економіки в цілому.

«Від розвитку енергетичної галузі залежить розвиток будь-якої галузі економіки. Енергетика на території Львівської області динамічно розвивається, зокрема це стосується сонячної та вітрової. Львівщина, безперечно, приваблива область для розвитку альтернативної енергетики», – зазначив Тарас Федак.

Окрім того, він зазначив, що втілення планів, які передбачені у Проекті плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року спрямовані на подальший розвиток території.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*