Львівщина прийняла більше 10 тисяч переселенців зі східних областей України та АР Крим  

Станом на сьогодні Львівщина прийняла 10 тисяч 100 внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції. З них майже три тисячі осіб – з АР Крим та понад сім тисяч – з районів АТО.

За словами заступника директора департаменту соціального захисту населення ОДА Оксани Яковець, з першого вересня в школи області пішли понад 1500 дітей, понад 230 дітей відвідують дошкільні установи, майже 1000 студентів зараховані у вищі навчальні заклади області.

“Також лікувальні заклади області надали медичних послуг майже 1300 дітям та 1800 дорослим. В стаціонарних умовах проліковано більше 300 дорослих та 200 дітей. Крім цього, безкоштовно проведено дороговартісні процедури онкохворим, хворим на цукровий діабет, ниркову недостатність та ін”, – зазначила О. Яковець.

Вона додала, що з березня 2014 року до сьогодні в області народилося 77 дітей. За 66 сім’ями, в яких є немовлята, закріплені патронатні служби. На обліку в жіночих консультаціях перебувають 160 вагітних жінок.

“Органи соціального захисту населення та Пенсійний фонд України у Львівській області виплачуються належні соціальні допомоги та пенсії за зверненнями громадян. Крім цього, налагоджена робота з виплати щомісячної державної допомоги на проживання, яку в січні одержали понад 4000 сімей на суму 11,4 млн. гривень”.

“Також організована робота щодо забезпечення вимушених переселенців різними видами допомоги з числа гуманітарних надходжень від міжнародних, релігійних та громадських організацій. Вимушені переселенці забезпечені теплим одягом, взуттям, продуктами харчування, санітарно-гігієнічними товарами”, – підсумувала О. Яковець.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*