Львівщина прийматиме VI та VII етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів

1337602899_rali_5

11-13 жовтня 2013 року під патронатом Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради на Львівщині відбудуться VI та VII етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів.

Організатори змагань: Автомобільна федерація України та Галицький автомобільний клуб.

З метою проведення змагань на високому організаційному та спортивно-технічному рівні підписано доручення голови обласної державної адміністрації від 16 вересня 2013 року № 112/0/6-13.

У змаганнях візьмуть участь близько 30 екіпажів з усіх областей України.

VI етап чемпіонату України з гірських автоперегонів відбудеться 12 жовтня на трасах Верецького перевалу у Сколівському районі Львівської області. Цей перевал з трикілометровим асфальтним покриттям, з 13 поворотами й з перепадом висот до 91 м, є надзвичайно цікавим для усіх учасників автомобільних змагань.

А заключний VII етап чемпіонату України з гірських автоперегонів заплановано провести 13 жовтня 2013 року у місті Львові поблизу парку Високий Замок. Траса «Високого Замку» стала відкриттям минулого сезону, адже раніше гірські перегони в межах міста були можливими лише в АР Крим. Довжина траси у Львові дорівнює двом кілометрам, має чимало складних ділянок, вузьких місць, де асфальтне покриття чергується з бруківкою й де пілотам доведеться проявити неабиякі спортивно-технічні навики. Саме львівський етап привертає чималу увагу автоспортсменів, глядачів та представників ЗМІ.

При цьому варто зауважити, що у 2012 році Львівщина успішно провела три етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів. Відтак автоспорт у Львівській області має достойні надбання, а проведення етапів чемпіонату України з гірських автоперегонів саме на Львівщині вже набуло рис славної спортивної традиції.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*