Львівщина прийматиме міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

Безымянный6–8 червня 2013 року в приміщенні легкоатлетичного манежу навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (Львів, вул. Клепарівська, 39-а) під патронатом НОК України відбудеться ІX міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, пам’яті провідних борців та тренерів Львівщини.

Оскільки цьогорічний турнір у Львові є національним етапом підготовки до участі в кадетському чемпіонаті Європи з боротьби вільної, його учасниками будуть кращі юні борці національного рівня, а також спортсмени з зарубіжних країн.

Загалом організатори очікують на участь понад 250 юних спортсменів.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Олег Сазонов (м. Львів).

Для Львівщини такі змагання є традиційними й проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів  України на 2013 рік за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації спільно відділенням НОК України у Львівській області, Львівською обласною федерацією вільної боротьби, обласною організацією ФСТ «Спартак», СДЮШОР «Спартаківець».

Урочиста церемонія відкриття відбудеться 7 червня об 11 годині. Початок змагань об 11 годині 30 хвилин.

Юні борці змагатимуться у таких вагових  категоріях:

дівчата     38, 40, 43, 46, 49, 52, 56, 60, 65, 70 кг.

юнаки     42, 46, 50, 54, 58, 63, 69, 76, 85, 100 кг.

Довідка:

Турнір-меморіал був започаткований у 2003 році з метою вшанування пам’яті видатних спортсменів-борців та тренерів Львівщини: серед яких – Заслужений тренер СРСР з греко-римської боротьби, Заслужений тренер України з вільної боротьби,  ЗМС СРСР Сергій Спірідонов; майстер спорту СРСР міжнародного класу з греко-римської боротьби, бронзовий призер чемпіонату світу 1969 р. Іван Михайлишин; майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, чемпіон світу та Європи, володар Кубку світу Ігор Первачук; Заслужений тренер України з вільної боротьби Юрій Ворончук; Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби Ярослав Гев’як та чимало інших.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*