Львівщина прийматиме 3-й етап чемпіонату України з кантрі-кросу

У неділю, 11 вересня, на мототреці “Майорівка” у м. Львові (вул. Медової печери) відбудеться 3-ій етап чемпіонату України з кантрі-кросу.

У змаганнях візьмуть участь близько 70 найкращих мотолюбителів України – представники Київської, Дніпровської, Донецької, Одеської, Харківської, Львівської, Волинської, Вінницької, Закарпатської, Чернігівської, Тернопільської, Рівненської, Полтавської областей та м. Києва.

На спортсменів чекає нелегка динамічна траса з чималою кількістю поворотів та перепадів висот. Розташування траси дозволить глядачам бачити відразу все, що відбуватиметься на трасі.

Слід зазначити, що змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України, федерації мотоциклетного спорту України, львівського обласного осередку ФМСУ й за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Володимир Якимович (м. Львів).

З програмою змагань можна ознайомитися – тут.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*