Львівщина приймає національний молодіжний чемпіонат з кіокушинкай карате

Упродовж 3-4 жовтня в приміщенні спортивного комплексу «Галичина» (м. Львів, вул. Керчинська, 18) відбудеться чемпіонат України з кіокушинкай карате (WKOShinKyokushinkai) у розділах “Куміте” і “Ката” серед молоді, юнаків та дівчат. Про це повідомила заступник начальника управляння молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

“Цьогорічний національний чемпіонат є основним етапом відбору до складу збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате серед юнаків, дівчат та молоді, який розпочнеться 30 листопада у Польщі у місті Катовіце”, – повідомила Оксана Вацеба.

За попередніми заявками свою участь у змаганнях підтвердили 17 команд, до складу яких входить 210 учасників. Спортсмени приїдуть до Львова з 14 областей України.

Поєдинки розпочнуться 04.10.2015 р. о 9:00 год. Вхід – вільний.

Довідка:

Всесвітня федерація карате (WKOShinKyokushinkai) налічує понад 100 000 членів в 70 країнах світу, і це – одна з найбільших організацій повноконтактного карате в світі. WKO – організація з центром в Японії, країні – батьківщини карате.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*