Львівщина прозвітувала про підсумки проведення Року дитячої творчості

hTA9HYOO1gk_20 листопада у місті Києві в Палаці дітей та юнацтва відбувся Всеукраїнський форум працівників позашкільної освіти. Дату заходу приурочили до Всесвітнього дня дитини, який відзначається з ініціативи ООН як нагадування світової громадськості про права дітей, у тому чисті на всебічний розвиток.

Основним питанням форуму став звіт керівників територіальних органів управління освітою щодо виконання Указу Президента України про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.

Зокрема, від Львівської області про реалізацію завдань, визначених цим Указом, прозвітувала начальник управління середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Світлана Книшик.

Під час доповіді Світлана Книшик розповіла, що на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в області триває активна робота щодо розширення мережі позашкільних навчальних закладів та збільшення чисельності дітей, охоплених позашкільною освітою. Так, на Львівщині функціонують 124 позашкільних навчальних заклади системи галузі освіти, в яких станом на 1 жовтня 2013 року навчається 77 234 учні загальноосвітніх навчальних закладів. Окрім цього, в системі культури діє 76 навчальних заклади, а система фізичного виховання охоплює 54 навчальні заклади. Загалом гуртковою роботою в області (гуртки загальноосвітніх та  позашкільних навчальних закладів галузі освіти, культури, фізичного, виховання і спорту) охоплено 201 956 учнів (80,4 %), що на 1,8 відсотка більше, ніж на початок 2013 року.

Також начальник обласного управління середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту зупинилася на питанні доступності позашкільної освіти для дітей сільської місцевості та з особливими потребами. За її словами, у 2013 році завершується будівництво туристичної бази «Львів» обласного центру краєзнавства екскурсій і туризму учнівської молоді на 50 осіб, в якій передбачено три місця для осіб з особливими освітніми потребами, з елементами доступності.

У другій частині форуму його учасники працювали у семи творчих лабораторіях, де підвели підсумки Року дитячої творчості та обговорили подальші плани виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

 


Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*