«Львівщина – провідний регіон боротьби з корупцією», – Бурак Пехліван на Міжнародному економічному форумі

«Територія без корупції. Львівщина як еталон відкритості влади» – третє пленарне засідання Міжнародного економічного форуму, який триває у Львові. На здобутках Львівщини у напрямі боротьби із корупцією наголосив у своїй доповіді Голова правління МГО «Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини» Бурак Пехліван.

«Україна проводить надзвичайні реформи упродовж останніх років. Це ознака того, що Україна рухається в правильному незворотньому напрямку. Зараз Львівщина стала одним з провідних регіонів з точки зору політичного та економічного розвитку, а також провідним регіоном у боротьбі з корупцією», –  зазначив Бурак Пехліван.

Також експерт поділився із присутніми власним практичним досвідом реалізації інвестицій на Львівщину .

«В регіоні присутні багато різних бізнес структур, в тому числі і данські. Діяльність данських компаній є дуже прозорою з нульовою терпимістю до корупції, їх є 40 і вони переважно виробничі. І коли ми досліджували регіональний ринок, то саме тоді почули, від представників цих компаній, що львівський регіон є одним з регіонів де немає корупції, і данські компанії працюють відповідно до своїх стандартів без проблем. І коли мене хтось запитував про успіх в регіоні, то я завжди казав, що якщо данські компанії працюють, то і інші зможуть. Плідною була і співпраця із представниками адміністрації. Це і отримання відповідей на усі наші запитання, і проведення круглого столу, і проведення українського-турецького бізнес форуму. Цей форум став історичним кроком в стосунках Туреччини та України. Це стало поштовхом для інших представників розглядати можливість реалізації свого бізнесу на Львівщині», – розповів Бурак Пехліван.

Як наголосив Бурак Пехліван, важливо вести публічне обговорення проблеми корупції, але також дуже важливо говорити про досягнення у цьому напрямку.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*