Львівщина пропонує залучати кошти Європейського Союзу для розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури

Про розбудову пунктів пропуску і прикордонної інфраструктури на спільній ділянці Державного кордону та співпрацю у туристичній сфері йшлося 16 січня під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з воєводою Підкарпатським Малгожатою Хомич-Шмигельською.

Обидві сторони дотримуються думки, що питання покращення пропуску через державний кордон між Україною та Польщею повинно бути на порядку денному в обох країнах.

Під час зустрічі сторони обговорили можливості ремонту української частини дороги до українсько-польського кордону на пункті пропуску “Корчова-Краковець”, та організаці. спільного контролю на українсько-польському кордоні.

Олег Синютка наголосив, що Польща є прикладом того, як можна за короткий термін подолати кризу та, завдяки впровадженню успішних реформ, покращити рівень життя людей.

“Ми будуємо нові інституції, де основною цінністю є людина. Проблем у спілкуванні між українцями та поляками немає. Важливо, щоб представники влади продемонстрували, що немає проблем у взаєминах і між інституціями”, — сказав керівник області.

Він зазначив, що важливо створити умови для комунікації людей, особливо у прикордонній зоні.

У свою чергу Малгожата Хомич-Шмигельська повідомила, що інтереси Польщі збігаються з інтересами України. “Вислів “немає вільної Польщі без вільної України” як ніколи актуальний”, – зауважила пані воєвода.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*