Львівщина продовжує утримувати лідерство із фінансової підтримки бізнесу через центри зайнятості

Станом на 10 вересня поточного року Львівщина продовжує займати лідерські позиції серед областей України щодо виплати представникам малого і середнього бізнесу у період карантину допомоги з часткового безробіття. Про це інформують у Львівському обласному центрі зайнятості.

«Загалом для покриття витрат із виплати заробітної плати найманому персоналу та фізичним особам-підприємцям у час пандемії обласна служба зайнятості профінансована на суму 275,4 млн грн. Ці кошти скеровані на рахунки фірм, компаній і фізичних осіб-підприємців, які є застрахованими особами, та ведуть бізнес самостійно. Роботодавці у триденний термін перераховують ці кошти офіційно працевлаштованим працівникам, що через поширення COVID-19 частково або повністю припинили роботу та втратили частину заробітку», – зазначив директор Львівського ОЦЗ Василь Барилюк.

За його словами, до базових центрів зайнятості та філій Львівського ОЦЗ від представників малого і середнього бізнесу надійшло 19044 пакети документів для призначення допомоги з часткового безробіття, щодо 16180 з них прийняте позитивне рішення.

Василь Барилюк додав, що Львівщина не тільки перша за сумою освоєних фінансів, а й за кількістю найманих працівників і фізичних осіб-підприємців, що займаються бізнесом одноосібно, котрі скористалися урядовою ініціативою. «Якщо загалом по Україні допомога з часткового безробіття призначена 368,9 тис осіб, то в нашій області ця цифра сягнула 38,2 тис, тобто кожний десятий отримувач державних коштів через повне або часткове припинення трудової діяльності у період пандемії – житель Львівської області», – повідомив директор ЛОЦЗ.

Найбільшу потребу в отриманні державних коштів виявили суб’єкти господарської діяльності м. Львова (4343), Червонограда (1138), Трускавця (706), а також Дрогобицького (1331), Стрийського (1112), Самбірського (681), Пустомитівського (547), Сокальського (514), Бродівського (505) та Жовківського (488) районів, що здебільшого ведуть діяльність у таких сферах економіки як санаторно-курортне лікування, туризм і готельна справа, роздрібна торгівля, охорона здоров’я, будівництво, автотранспортні перевезення, виробництво електричного та електронного устаткування для автотранспортних засобів, надання побутових послуг тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*