Львівщина продовжує співпрацю зі Світовим банком у напрямку управління земельними ресурсами

30 жовтня перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський зустрівся із керівником програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» Давідом Егіашвілі, аби узгодити напрями подальшої співпраці.

Під час розмови заступник голови наголосив на важливості реалізації Програми на Львівщині.

«Однією зі складових децентралізації, в тому числі є питання щодо використання і розвитку земель, оскільки жодна ОТГ не може ефективно функціонувати, не маючи упорядкованих, правильно юридично оформлених земельних ресурсів. Ми дуже раді, що Львівщина, зокрема Давидівська ОТГ стали пілотними для Проєкту. Ми готові й надалі рухатися в цьому напрямку», – зазначив Василь Лозинський.

Давід Егіашвілі своєю чергою відзначив успіхи Львівщини у реалізації проєкту та наголосив, що, враховуючи процеси децентралізації, важливо, щоб управління земельними ресурсами відбувалося на місцевому рівні. Місцеві громади таким чином зможуть брати активну участь у керуванні ресурсами та наповненні своїх бюджетів.

Зазначимо, що завдяки реалізації Програми та дистанційному зондуванню території області, Світовому банку вдалось створити карту класифікації (посівів). За її допомогою можна моніторити посіви сільськогосподарських культур, їх сівозміни, що дозволяє приймати правильні управлінські рішення у сфері земельних ресурсів.

Окрім цього, за допомогою карти можна простежити вирубку лісів та інші негативні явища. Також керівник Програми ознайомив із низкою інших проєктів, які напрацьовує Світовий банк. Зокрема, що стосується спрощення реєстрації земельних ділянок у земельному кадастрі, передання розпорядження земельними ділянками у відання ОТГ, створення фермерського реєстру та в подальшому можливість отримувати фінансову підтримку малими та середніми агроформуваннями.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*