Львівщина представить екологічний потенціал на Міжнародній виставці “Довкілля 2013”

У 2012 році в Україні успішно пройшов Міжнародний екологічний форум та виставка, в яких взяли участь понад сто вітчизняних та зарубіжних учасників.

Враховуючи той факт, що ці заходи викликали широкий інтерес у громадськості, а також те, що 2013 рік проголошений роком екології, молоді та спорту, Кабінет Міністрів України визнав за доцільне проведення у м. Києві 23-25 квітня 2013 року чергового Міжнародного екологічного форуму “Довкілля для України” та Міжнародної виставки “Довкілля 2013”.

Для участі області у зазначених вище заходах, на першому етапі,  опрацьовано пропозиції, які надійшли від районних і міських органів влади, підприємств і наукових інституцій області.

За результатами цих пропозицій сформовано тематику виставкового матеріалу, який буде розміщений на інформаційних стендах, поданий у довідниках-атласах, бюлетенях, буклетах.

Експозиція Львівської області дасть змогу учасникам форуму ознайомитися із заповідними територіями краю, його природними ресурсами, туристичними маршрутами, основними напрямками розвитку та пропозиціями щодо вирішення екологічних питань із залученням зовнішніх інвестицій тощо.

12 лютого цього року в облдержадміністрації проведено робочу нараду, на якій розглянуто стан підготовки експозиційного матеріалу, уточнені організаційні питання.

Після остаточного формування тематики експозиції з розрахунками необхідної виставкової площі до організаційного комітету Міжнародного екологічного фонду будуть скеровані пропозиції щодо участі області у зазначеному заході.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*