Львівщина представлятиме Україну на V Міжнародній зустрічі людей з обмеженими можливостями

Упродовж 9 – 12 червня в Меджугор’є, що у Боснії та Герцоговині проводитимуть V Міжнародну зустріч людей з обмеженими можливостями. Україну представлятимуть громадські організації Львівщини. Про це повідомили у Львівському обласному осередку ГО “Українська спілка інвалідів – УСІ”.

Загалом до Меджугор’є вирушать 100 осіб з інвалідністю різних нозологій разом зі супроводом. Делегацію супроводжуватимуть священики УГКЦ і монахині.

В  рамках  зустрічі  триватиме  семінар  з  обміну досвідом,  підвищення  самооцінки,  тематичні  майстер-класи, лекції з презентацією  історій  успіху  і  яскравих  життєвих  історій  людей з інвалідністю. Програма включає презентацію кожної країни-учасниці з висвітленням найкращих досягнень людей  з  обмеженими можливостями і органів влади для покращення життя цієї категорії населення.

Окрім того, запланована й релігійна  програма,  яка  передбачає  відвідини  церкви  Св.  Якова і хресна дорога на гору Крижевац.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*