Львівщина посилює двосторонню співпрацю зі Словенією

Голова Львівської ОДА Максим Козицький сьогодні зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Словенії в Україні Томажем Менціном, аби обговорити налагодження співпраці у різних галузях.

В ході зустрічі очільник області ознайомив гостя із економічним потенціалом регіону та наголосив на важливості поглиблення двостороннього співробітництва зі Словенією.

«Львівська область зацікавлена у розвитку всебічної співпраці зі Словенією, зокрема, в економічній сфері. Обсяг зовнішньоторговельного обороту області зі Словенією у 2020 році склав 35,9 млн дол. США. Окрім потужного промислового потенціалу, Львівщина є лідером по розвитку альтернативної енергетики та ІТ-сектору, область має великий культурний та туристичний потенціал», – зазначив під час розмови Максим Козицький.

Очільник області також наголосив на значному кадровому потенціалі, що дозволить забезпечити фаховими спеціалістами підприємства різних галузей економіки.

Надзвичайний і Повноважний Посол Словенії в Україні своєю чергою акцентував увагу на важливості для його країни співпраці із Львівщиною, адже це сприятливий для розвитку бізнесу регіон.

«Співпраця із вашим регіоном та підтримка бізнес-проектів для нас надзвичайно важлива. Разом можемо реалізувати багато проектів у сфері інфраструктури, харчовій промисловості, туризмі. У час пандемії варто розглянути можливість організації відеоконференції між українськими та словенськими підприємцями із залученням представників влади, аби мати змогу обмінятись досвідом та напрацювати вектори подальшої співпраці», – розповів Томаж Менцін.

Під час зустрічі сторони обмінялись думками щодо відкриття прямого авіасполучення між Львовом та Любляною після врегулювання ситуації із Covid-19, а також можливість інтенсифікувати культурне співробітництво між Львівщиною та Словенією із проведенням міжнародних фестивалів.

В рамках візиту Надзвичайний і Повноважний  Посол планує здійснити покладання вінка від імені Прем’єр-міністра Республіки Словенія Янеза Янши до «Меморіалу пам’яті словенських воїнів 1914-1918» на Личаківському кладовищі. Меморіал був відкритий у 2018 році на честь пам’яті воїнів армії Австро-Угорської імперії, що загинули, обороняючи залізничну колію Львів — Городок під час Першої світової війни.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*