Львівщина поглиблюватиме співпрацю з Республікою Азербайджан

Сьогодні, 26 лютого, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худаяром оглу Худієвом.

У межах зустрічі Олег Синютка поінформував Посла про візит делегації Львівщини на чолі із заступником голови Львівської облдержадміністрації Романом Филипівим до Азербайджану 27-30 листопада 2018 року.

«Цей візит став поштовхом до розвитку міжрегіонального співробітництва між Львівщиною та Республікою Азербайджан та сприяв налагодженню нових взаємовигідних двосторонніх контактів.  Ми хочемо, щоб у нашої співпраці був подальший розвиток», – зазначив очільник Львівщини.

Відтак, сторони порушили питання подальшого поглиблення співробітництва, зокрема, у сфері економіки.

«Львівщина є пріоритетною для нас областю. Ми завжди наголошуємо нашим партнерам на тому, що ваш регіон – безпечний та стабільний», – наголосив Азер Худаяр оглу Худієв.

Окрім того, Олег Синютка запросив гостей відвідати Міжнародну агропромислову виставку та форум з розвитку фермерства  «АГРОПОРТ», яка цього року відбудеться упродовж 21-23 березня.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*