Львівщина поглиблюватиме співпрацю із Тюрингією в освітній галузі

Сьогодні, 22 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками Торгово-промислової палати м. Ерфурт та Тюрингії.

В межах зустрічі сторони порушили питання стану роботи Німецько-Українського освітнього центру, включно з впровадженням системи дуальної освіти у Львові.

Очільник області ознайомив гостей із економічною ситуацією в регіоні, розвитком професійно-технічної освіти та співпраці освітніх закладів із підприємствами у напрямі застосування теоретичних знань на практиці.

«Сучасна програма професійної освіти передбачає практику на підприємствах саме на тих зразках техніки, що використовується у роботі щодня. Участь представників Тюрингії в удосконаленні освітнього процесу на Львівщині для нас надзвичайно важлива, оскільки це високі світові стандарти, які варто імплементувати в Україні. Окрім того, варто закцентувати увагу на вивченні мови, що також  дасть можливість нашим студентам здобувати нові знання та застосовувати їх на практиці», – зазначив Олег Синютка.

Гості своєю чергою відзначили високий рівень української освіти та наголосили на важливості розвитку дуального навчання, а також освітніх обмінів для фахівців системи управління.

«Ми високо цінуємо співпрацю із Львівською областю і сподіваємось на подальшу співпрацю. А вас дуже високий рівень вищої освіти, тому було би великим кроком прирівняти дипломи українських вищих навчальних закладів до дипломів німецької освіти. Окрім того, студенти із Львівщини можуть брати участь у практичних програмах на підприємствах Німеччини, і це ще один напрям нашої діяльності, який сьогодні особливо потребують німецькі підприємці», –  зауважив генеральний директор торгово-промислової палати м. Ерфурт професор Геральд Груссер.

Під час зустрічі також порушили питання проведення Українсько-Тюрингійського економічного форуму 14 травня 2019 за участі Прем’єр-міністра вільної землі Тюрингія Бодо Рамелова.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*