Львівщина поглиблюватиме співпрацю із “Львівським товариством” у Києві

Ограни місцевого самоврядування і виконавчої влади Львівської області розпочнуть новий виток співпраці із громадською організацією “Львівське товариство” у Києві. Відповідний меморандум 3 листопада, підписали під час 16-го Міжнародного економічного форуму у Львові.

Серед підписантів – віце-прем’єр-міністр-міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Львівської облради Олександр Ганущин та голова правління “Львівського товариства” у Києві Тамара Смовженко.

Цим документом сторони, зокрема, засвідчили поглиблення співпраці із актуальних питань економічного, соціально-культурного, просвітницького життя, а також пропагування культурних надбань Львівщини на території України.

“Насправді нам пощастило, що всі ті люди, які в силу різних обставин опинились за межами нашої області, завжди пам’ятають звідки їхнє коріння та витоки. І сьогодні ми у Києві, напевно, маємо найзгуртованішу команду та колектив людей зі Львівщини, – наголосив під час підписання Меморандуму голова Львівської ОДА Олег Синютка. – І я дякую, що вони забезпечують нам дуже серйозні можливості з лобізму та співпраці і завжди відстоюють інтереси Львівщини. Тому нашим успіхом ми завдячуємо тим людям, які працюють у столиці, але пам’ятають, звідки вони, хто вони, і де їхнє серце”.

Також Меморандум передбачає організацію різноманітних громадсько-культурних та благодійних заходів, науково-практичних семінарів, конференцій, круглих столів, бізнес-форумів. Також йдеться про здійснення промоційно-інформаційної діяльності, підвищення інтересу до Львівщини як до туристичного, культурного та економічного центру розвитку країни та ін.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*