Львівщина поглиблюватиме співпрацю із Латвійською Республікою

Про потенційну співпрацю у галузях економіки, сільського господарства, екології та туризму йшлося на зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки із заступником Голови дипломатичної місії Латвійської Республіки в Україні Каріною Леєю у вівторок, 20 вересня.

“Для нас важливим є досвід вашої країни, зокрема у сільськогосподарській галузі, який хотіли б поширити на територію Львівщини, – зазначив очільник області. – Також прагнемо налагодити експорт нашої продукції на ваші ринки. Сподіваємось і на її сертифікацію, а також можливість навчання львівських фермерів стандартам та вимогам, які діють у країнах ЄС”.

Під час розмови Олег Синютка акцентував і на важливості реалізації на Львівщині проектів, які сприятимуть покращенню екологічної ситуації у нашому регіоні, залучаючи при цьому латвійські компанії.

Каріна Лея, зі свого боку, розповіла про підтримку Президента Латвії щодо України та погодилась із необхідністю розширення векторів співпраці. “У нашій країні функціонує консультаційний центр щодо сільського розвитку. І його представники вже співпрацюють із українськими фермерами та навчають їх європейських стандартів, – зазначила вона. – Важливим фактором є і покращення економічної співпраці між Україною та Латвією, зокрема те, що цьогоріч торгівля між країнами зросла на 20%”.

Розповіла заступник Голови дипломатичної місії і про реалізацію проектів в Україні та візит латвійських експертів у кінці вересня до нашої держави.

Також на зустрічі йшлося і про співпрацю у сфері туризму. “Ми готові запропонувати латвійцям наші оздоровлювальні та гірськолижні курорти. Також плануємо і надалі організовувати прес-тури для ваших журналістів, аби вони краще пізнали Львівщину та її можливості”, – резюмував Олег Синютка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*