Львівщина перейматиме досвід Данії у галузі альтернативної енергетики

Про співпрацю Львівщини з Королівством Данія у галузі альтернативної енергетики йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з  президентом Данської бізнес-асоціації Ларсом Вестб’єргом.

“Ми готові використовувати досвід Королівства Данії у галузі відновлювальної енергії, – зазначив Олег Синютка. – До цього нас стимулює висока вартість енергоносіїв. Відповідно заходи з енергозбереження зараз для нас є пріоритетом номер один. Крім того, ціна на енергоносії сприяє розвитку бізнесу у цьому напрямку: чимало підприємців інвестують саме в альтернативну енергетику”.

За словами Ларса Вестб’єрга, у Данії утворено кліматичний фонд, який планує розвивати свою діяльність і в Україні.

“Цей фонд готовий надати грантове фінансування у 1,5 мільйона євро, – повідомив Ларс Вестб’єрг. – Ці кошти можна буде використати на масштабний проект зі встановлення вітряків. А також скерувати на невеликі проекти. Як от, наприклад, на дешеві кредити у 6-8% для мешканців Львівщини на утеплення будинків чи заміну котлів”.

До речі, керівник області запросив данську делегацію повторно відвідати Львівщину. Наступна зустріч відбудеться 23 листопада. Разом із представниками бізнес-асоціації Данії до Львова приїдуть дипломати, які представляють Посольство Короліства Данії. Заплановано, що під час цієї зустрічі обговорюватимуть ряд важливих питань з представниками Державної фіскальної та митної служб.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*