Львівщина отримала Програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2016 рік

У вівторок, 26 квітня, на сесії облради ухвалили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2016 рік. Її презентував перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

“Виконання цієї Програми сприятиме активізації економічної діяльності та підвищенню рівня життя населення, – зазначив Ростислав Замлинський. – Зокрема її структура відповідає цілям Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року, зокрема таким як конкурентоспроможна економіка, якість життя, відкриті кордони, розвинуте село та туристична привабливість”.

За словами першого заступника голови ЛОДА, серед пріоритетних напрямків Програми – створення безпечного та комфортного життя мешканців області, зокрема захист вразливих верств населення, енергоефективність, активізація міжнародного, зокрема транскордонного співробітництва, розбудова прикордонної інфраструктури, розвиток сільськогосподарського виробництва та туристичної галузі області тощо.

Відповідно до основних показників Програми, у 2016 році на Львівщині очікують зростання обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва, а також будівельних робіт, обороту роздрібної торгівлі, обсягів імпорту та експорту продукції та капітальних інвестицій.

Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2016 рік буде забезпечено у тому числі шляхом реалізації 42 обласних програм на рекордну суму 771 млн грн та програми капітального будівництва бюджетом в 70 млн грн.

Зазначимо, Програму розробили у департаменті економічної політики Львівської обласної державної адміністрації за участі громадськості, структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, районних державних адміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*