Львівщина отримала позитивну оцінку з ліквідації наслідків стихії на селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула

24 березня на всеукраїнській селекторній нараді, що відбулась під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, було проаналізовано роботу усіх служб цивільного захисту і органів державної та місцевої влади щодо організації заходів із ліквідації наслідків стихії, що охопила 13 регіонів України.

Олександр Вілкул відмітив, що повністю стабілізованою є ситуація в західних областях нашої держави, зокрема особливо відзначив позитивний досвід боротьби зі стихією та злагоджену роботу усіх служб Львівської області.

Також на думку Віце-прем’єр-міністра, одним із найважливіших досягнень є те, що на території України вдалось не допустити жодного випадку обмороження чи загибелі людей внаслідок погіршення погодних умов.

Під час наради Олександр Вілкул доручив до кінця дня 24 березня керівництву «Укравтодору» та обласним службам автомобільних доріг забезпечити проїзд до усіх населених пунктів. Він також наголосив на необхідності оперативного та якісного інформування громадськості щодо ситуації, яка є в регіонах.

Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, доповідаючи щодо ситуації в області, зазначив, що станом на 13.00 год. знеструмлених населених пунктів немає, залишається утрудненим проїзд до 9 сільських місцевостей, але впродовж дня доїзд буде забезпечено до усіх населених пунктів області. Керівник Львівщини також наголосив, що на дорогах регіону у постійному режимі працює снігоочисна спеціальна техніка й ситуація є контрольованою.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*