Львівщина отримала більше 18 млн грн субвенції на виплату державних допомог  

Львівська область отримала 18,4 млн грн субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, – про це інформує депаратмент фінансів ОДА.

“Кошти повністю передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам через органи державної казначейської служби”, – йдеться у повідомленні департаменту.

Зазначимо, у січні Львівщина отримала кошти зазначеної субвенції в сумі 228,2 млн. грн., що більше порівняно з січнем минулого року на 6,8 млн. гривень. Наданий ресурс в повному обсязі забезпечує виплату державних допомог і допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, нарахованих у січні поточного року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*