Львівщина отримала 29,5 млн. грн. з державного бюджету на виплату допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу

imagesРозпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 року №797-р «Про перерозподіл деяких видатків, передбачених Міністерству фінансів на 2013 рік, для спрямування місцевим бюджетам на виплату соціальної допомоги» обласному бюджету Львівщини збільшено видатки на виплату допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу шляхом надання з державного бюджету додаткової дотації в сумі 29,5 млн. гривень.

Як наголосив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків, зазначені кошти забезпечать виплату вказаної допомоги до кінця поточного року.

Зазначимо, що з початку року органи соціального захисту населення області здійснили нарахування допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу в обсязі 62,2 млн. грн. Ці кошти було профінансовано департаментом фінансів ОДА в повному обсязі, з них 13,2 млн. грн. за рахунок додаткової дотації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*