Львівщина отримала 26,3 млн грн субвенції на виплату допомоги малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

28

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям в сумі 26,3 млн. грн., які повністю передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам.

За інформацією департаменту фінансів облдержадміністрації, з початку року Львівщина отримала кошти субвенції на цю мету в сумі 815 млн. грн., що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 164 млн. грн. або 25,2 відсотка. Ці кошти забезпечують у повному обсязі проведення виплат державних допомог, нарахованих за січень-квітень поточного року.

Також, з обласного бюджету виділено в повному обсязі кошти для виплати напередодні вихідних та святкових днів заробітної плати за другу половину квітня поточного року працівникам усіх установ та організацій обласного підпорядкування.

У разі своєчасного проведення платежів територіальними органами державної казначейської служби області, заробітну плату працівники бюджетних установ і організацій обласного значення отримують достроково до 1 травня поточного року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*