Львівщина отримала 1 269,5 тис. грн. субвенції на виплату соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

У лютому місяці 2015 року Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” в сумі 1 269,5 тис. грн., які повністю передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням, що дозволило вчасно забезпечити проведення виплат державної соціальної допомоги, нарахованої у лютому цього року.

Всього протягом січня – лютого 2015 року нарахування такої соціальної допомоги становило 2 487,7 тис. гривень.

Станом на 01 лютого 2015 року соціальна допомога виплачується на 394 дітей (з них 21 дитина, яка переїхала із зони проведення АТО) та 145 осіб прийомних батьків та батьків-вихователів, які одержують грошове забезпечення (з них 3 батьків-вихователів та 1 прийомна мама, які переїхали із зони проведення АТО).

Розписом Державного бюджету України для Львівської області у 2015 році передбачені асигнування в частині коштів зазначеної субвенції в розмірі 18 134,1 тис. гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*