«Львівщина – один із флагманів з відновлення українських доріг»,- Володимир Кістіон

Учора, 22 жовтня, у межах  робочої поїздки Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона оглянули пункти пропуску на кордоні Львівської області та Республіки Польща.

Відтак, Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон зазначив, що вдоволений станом доріг Львівської області.

«Львівщина – один із флагманів з відновлення українських доріг», – зазначив Володимир Кістіон під час брифінгу.

Водночас, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зазначив, що на пункті перетину Краковець необхідно зробити інфраструктуру з української сторони, що збільшить відвідуваність пунктів пропуску вдвічі, оскільки поруч прокладений автобан.

«Відтак, одним із пріоритетних завдань є до усіх пунктів пропуску, які визначили пріоритетними, необхідно зокрема зайнятися будівництвом та ремонтом доріг, щоб показати свою готовність та бажання до відкриття нових пунктів перетину», – зазначив Андрій Парубій.

Зазначимо, що учора, 22 жовтня, під час конференції на тему парламентського співробітництва в регіоні Центральної і Східної Європи у Перемишлі Міністр інфраструктури Польщі та Міністр інфраструктури України підписали угоду про долучення України до проекту «Віа Карпатія».

Це планований автотранспортний маршрут, який повинен з’єднати країни Північної та Південної Європи. Він мав йти в обхід української сторони.

«Для нас дуже важливо було, щоб Україна брала участь у цьому проекті. На початкового етапі «Віа Карпатія» передбачала об’їзд через Румунію, Угорщину, Польщу та країни Балтії. Залучення української сторони відбуватиметься через пролягання цього маршруту від Одеси через Вінницю та Львів», – повідомив Андрій Парубій.

Окрім того, він повідомив, що у планах – побудова євроколії, яка сполучатиме Варшаву та Львів. Попередньо, кінцевою зупинкою цього маршруту стане станція у смт Брюховичі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*