Львівщина однією з перших збудувала фортифікаційні споруди на Сході, – Олег Синютка на сесії ЛОР

Львівська область однією з найперших завершила роботи щодо будівництва фортифікаційних споруд на сході України. Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка у вівторок, 1 березня, доповідаючи про виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівської області у 2015 році.

За його словами у зоні АТО, а саме в Луганській області споруджено 12 фортифікаційних споруд.

“За це слід подякувати державним підприємствам, комунальним структурам та людям, які безпосередньо виконували цю роботу”, – зазначив Олег Синютка. Він також додав, що на сьогодні заходи щодо будівництва фортифікаційних споруд здійснили всі області України, окрім Запорізької та Донецької, які ще не в повному обязі виконали  роботи.

Очільник Львівської ОДА також поінформував, що упродовж 4, 5 та 6 хвиль мобілізації з Львівської області мобілізовано понад 6 тисяч осіб. “На превеликий жаль, Львівщина заплатила дуже високу ціну, оскільки загинули 211 Героїв, які захищали Україну”, – зазначив керівник області.

Олег Синютка також нагадав, що робота у напрямку укріплення обороноздатності держави була однією з пріоритетних на 2015 рік.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*