Львівщина обмінюється досвідом із Буковиною у галузі культури

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко зустрівся сьогодні із делегацією Чернівецької облдержадміністрації, аби обговорити питання майбутньої співпраці та обміну досвідом у галузі культури, туризму та спорту.

В межах зустрічі заступник голови ознайомив гостей з особливостями розвитку галузі культури на Львівщині, обсягом фінансування за обласними програмами, а також із впровадженням інноваційних методів та залученням молодих фахівців до роботи обласних установ.

«Мережа культурних установ на Львівщині є надзвичайно розгалуженою та є однією із найбільших у країні. У нашій роботі має бути присутній елемент довгострокової перспективи. Для розвитку культури на місцях найкраще би працювала державна програма підтримки. Це би сприяло прогресу у галузі та створенню конкурентного середовища для молодих кадрів», – наголосив під час зустрічі Іван Собко.

Заступник голови також наголосив на ініціативності та активності творчих колективів у районах та високому рівні залучення альтернативних джерел фінансування, зокрема, грантів та спонсорських коштів.

Заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко своєю чергою розповіла про плани Буковини створювати нові мультифункціональні центри, які би охопили сучасними послугами дітей та молодь.

«Чернівецьку область розглядають як пілотний проект зі створення подібних центрів, аби ми потрохи відходили від радянських стандартів, а  діти мали можливість всестороннього розвитку.  Наша область має багато реставрованих, реконструйованих будинків та приміщень, які би могли повноцінно взяти на себе цю функцію. Сподіваюся, такий проект вдастсья втілити, і ми зможемо незабаром передати цей досвід Львівщині», – наголосила Ірина Ісопенко.

Під час розмови порушили також питання реєстрації релігійних громад, контролю за охороною культурної спадщини та реорганізації учбово-методичних центрів.

Делегація із Чернівецької області має намір відвідати у Львові обласну бібліотеку для дітей, Історичний музей, Національну філармонію та театр опери і балету.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*