Львівщина – новий центр бізнес-послуг, – Роман Матис

У Варшаві відбувся традиційний щорічний форум ринку аутсорсингових послуг, а також нагородження переможців премії CEE Shared Services Awards, у межах якого відзначили 25 компаній найкращих в галузі, а також міста, які найдинамічніше розвиваються в галузі Share Service Centre. 

В заході взяли участь більш ніж 300 представників різних компаній аутсорсингового бізнесу в європейських країнах.

Начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис поруч із представниками міжнародних компаній таких як Deloite, Dentons, Western Union, PNB Paribas, тощо, взяв участь в заході в якості члена журі.

«Моя участь у цьому заході – це продовження розпочатої у 2017 році роботи з залучення інвесторів у так звані BPO (аутсорсинг бізнес-процесів), або, як їх ще називають, share service-центри. Такі сервіс-центри працюють для внутрішніх завдань компанії, а також для продажу послуг конкретної компанії (консалтингових, аудиторських, IT-розробок тощо) цільовій аудиторії. Тобто клієнтам. У нас уже є перша ластівка – це компанія Veon, що відкрила у Львові сервіс-центр. Крім того, незабаром свій share-центр відкриває аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers», – зазначив Роман Матис.

Він також наголосив на важливості створення нових робочих місць:

«Цей напрямок – золота жила для Львова, де навчається близько 120 000 студентів. BPO та share-центри залучають фахівців із різних сфер і здатні створювати втричі-вчетверо більше робочих місць, ніж IT-компанії, які потребують співробітників вузького профілю. При цьому кожне робоче місце у цій галузі, як і в ІТ, створює додатково 3-4 робочих місця в інших галузях. Тобто, ми можемо легко у підсумку говорити про зайнятість для третини працездатних мешканців міста Львова».

За словами Романа Матиса, наступним кроком промоції можливостей Львова у цій галузі буде перший Share Service Centre форум у Львові 26 квітня 2018 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*