Львівщина не має права не скористатися своїм потенціалом у розвитку медичного туризму, – Емін Чакмак

У Львівській області триває Конференція медичного туризму, курортів та рекреації, в межах якої фахівці галузі із різних країн обмінюються досвідом та діляться думками щодо розвитку та популяризації туризму на Львівщині та інших регіонах України.

На думку президента Turkish Healthcare Travel Council, почесного президента Global Healthcare Travel Council Еміна Чакмака, важливою складовою у розвитку медичного туризму є підтримка на рівні держави.

«Приємно розуміти, що підхід Президента Володимира Зеленського до розвитку цієї сфери серйозний. Саме на такому рівні ми розвивали цей напрям у Туреччині. Львівщині пощастило мати багаті природні ресурси та цілющі води. У вас є потенціал, окрім того, експерти у вас теж фахові чудові лікарі, досвідчені медики. Максимально використовуйте свої можливості», – зазначив Емін Чакмак.

Президент Turkish Healthcare Travel Council переконаний, що Україна за 5 років може досягти кількох мільярдів надходжень лише зі сфери медичного туризму.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*