Львівщина нарощуватиме співпрацю з Естонією у економічній, аграрній та туристичній галузях

Про розширення співпраці між Естонією та Львівщиною у економічній, аграрній, туристичній сферах йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та керуючого справами Львівської обласної ради Валентина Харлова із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Естонія в Україні Гертом Антсу у четвер, 24 листопада.

Герт Антсу розповів про активну промоцію нашого регіону в Естонії та зустріч із представниками бізнесу на Львівщині.

“Ваш регіон є унікальний і я часто розповідаю про його позитивний інвестиційний клімат естонським бізнесменам, – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Естонія в Україні, – Одну із таких зустрічей матиму сьогодні. Зокрема, у Львові зустрінусь із представниками бізнес-компаній. Хочу аби унаслідок такої співпраці українські товари через естонські ринки потрапляли й на інші ринки Європи”.

Олег Синютка подякував за промоцію Львівщини та наголосив на важливості продовження співпраці між країнами, зокрема й у галузі економіки.

“Спостерігаємо цьогоріч збільшення товарооброту між нашими країнами. Сподіваємось, за посередництва естонських ринків матимемо змогу представляти нашу продукцію і на інших європейських ринках. Важливим чинником для нас зокрема, є поширення інформації про наші товари, – розповів голова ОДА, – Також, думаю, ваші інвестори матимуть хороші можливості для розвитку саме на Львівщині. До слова, протягом цього року на території нашого регіону запрацювало багато підприємств, на яких працюють по 100-1500 осіб на кожному”.

Очільник Львівщини розповів і про туристичний потенціал області та нові можливості транспортного сполучення на території регіону.  Йшлося на зустрічі і про покращення авіасполучення між країнами. Зокрема, можливість запуску авіарейсу Львів-Вільнюс-Таллінн.

Окрім того, сторони обговорили можливості обміну досвідом у аграрній сфері, перш за все у галузі тваринництва, а також говорили про організацію промо-туру на Львівщину для естонських бізнес-представників і представників ЗМІ.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*