Львівщина нарощує обсяги виробництва сільськогосподарської продукції

У 2013 році у Львівській області зберігається позитивна тенденція нарощення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції. Так, у січні-лютому 2013 року вироблено валової сільськогосподарської продукції на 342,3 млн грн, що порівняно з аналогічним періодом попереднього року на 7,7 млн  грн., або на 2,3% більше.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, зростання обсягів виробництва відбулося у сільськогосподарських підприємствах – на 1,1%, у господарствах населення  – на 3,1%.

Збільшення обсягів виробництва досягнуто за рахунок нарощення обсягів виробництва м’яса (реалізація худоби і птиці на забій) в живій вазі на 17,5%. Вдалося зупинити зменшення обсягів виробництва молока та забезпечити його ріст на 2,2 %. Всього за два місяці поточного року вироблено 22,2 тис тонн м’яса (в живій вазі) та 41 тисяч тонн  молока.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*